Spotkanie z Michałem Zawadką
Michał Zawadka mówi do publiczności
Za nami spotkanie z Michałem Zawadką!

Kolejny dzień Tygodnia Bibliotek i kolejne wydarzenie (09.05.2023).

Uczniowie klas 7 i 8 ze wszystkich szkół podstawowych z tereny gminy Wielka Wieś wzięli udział w ponad dwugodzinnym spotkaniu z autorem bestsellerowych książek motywacyjnych i społecznych skierowanych do dzieci i młodzieży, mówcą inspiracyjno-motywacyjnym – Michałem Zawadką.

Było to porywające i emocjonujące spotkanie, które (mamy nadzieję) zostanie w pamięci uczestników na dłużej, a może na zawsze.
Michał Zawadka wydał 3 części książki pt. „Chcę być kimś – czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy mają wywalone”. Pakiety tych książek z autografem autora przekazaliśmy do każdej z bibliotek szkolnych, aby uczniowie mogli z łatwością po nie sięgnąć i poszerzyć zdobytą na spotkaniu wiedzę.
Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi i osobom zaangażowanym w przygotowania za gościnę i możliwość zorganizowania spotkania na sali gimnastycznej w szkole.
Spotkanie autorskie odbyło się dzięki temu, że w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wielkiej Wsi działają Dyskusyjne Kluby Książki.
Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Lokotyp MKiDNlogotyp DKKLogotyp Instytutu Książki
×