Pomyszkuj w bibliotece!
Zasoby polskie

Biblioteka w Wielkiej Wsi włącza się do ogólnoeuropejskiej akcji “Get Online Week 2011” – “Tydzień z Internetem 2011” która ma na celu zachęcenie jak największej liczby osób – głównie tych, które wcześniej nie używały Internetu – do wykorzystania jego możliwości.

Kampania jest skierowana do osób powyżej 50. roku życia.

1 marca godz. 17.00 (zapraszamy również indywidualnie od godz. 11.00) w bibliotece zostanie zorganizowane wyjątkowe spotkanie dla seniorów. Osoby, które tego dnia odwiedzą bibliotekę, dowiedzą się jak korzystać z bezpłatnego i łatwego w obsłudze komunikatora internetowego, który umożliwia kontakt z rodzina i znajomymi mieszkającymi na całym świecie. Seniorzy poznają podstawy obsługi komputera, a na zakończenie zarejestrują swój udział w internetowym liczniku akcji “Tydzień z Internetem 2011”.

Zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy mają rodzinę lub przyjaciół daleko stąd. Dowiecie się Państwo jak w prosty sposób, dzięki Internetowi, można rozmawiać z nimi całkowicie bezpłatnie, widząc ich na żywo na ekranie komputera. Wystarczy 15 minut, aby się tego nauczyć!

×