Zapraszamy na kolejne spotkanie on-line
Zasoby polskie

Serdecznie zapraszamy na VIII spotkanie z cyklu „Spotkanie z pasjami”. Bohaterką spotkania będzie Pani Doktor Hanna Krajewska. Spotkanie jest również w realizowane w ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”. Pani Doktor Hanna Krajewska jest osobą, która bardzo aktywnie przyczynia się do rozpowszechniania nauki w Polsce – jest członkiem wielu stowarzyszeń i organizacji, które związane są z historią.

Pani Doktor jest założycielką Polskiego Towarzystwa Archiwalnego- organizacji, która wspiera i propaguje inicjatywy oraz działania mające na celu rozwój archiwów i archiwistyki.

Spotkanie ma na celu zachęcenie osób starszych do rozpoczęcia przygody z poznawaniem historii. Przyzwyczajeni jesteśmy myśleć, że jest to temat trudny, nierzadko wymagający dużego zaangażowania. Chcemy pokazać Państwu, że historia to nie tylko szkolne i skomplikowane wykłady ale przede wszystkim świat pełen fascynujących opowieści, które nierzadko mogą nas dużo nauczyć i zaskoczyć! Bo przecież zgodnie ze znanym powiedzeniem – to życie pisze najlepsze scenariusze.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielkiej Wsi na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 7 sierpnia 2014 r. o godz. 11.00.

„Spotkania z pasjami” wspiera Cukiernia Stochalscy z Wielkiej Wsi

plakat pdf

×