Wirtualne spotkanie z Katarzyną Grocholą

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie z cyklu “Spotkania z pasjami”. Gościem spotkania będzie Katarzyna Grochola. Spotkanie odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wielkiej Wsi w czwartek 04 grudnia 2014 r. o godz. 11.00. Spotkanie jest jednym z elementów działań w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.

Katarzyna Grochola – najlepsza i najpopularniejsza współczesna pisarka, która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce. Otworzyła niejedne drzwi, uchyliła okna, pokazała drogę, jak żyć, jak pisać, jak kochać… Nieustannie inspiruje i zaskakuje. Od ponad dwóch dekad rozkochuje w sobie kolejne rzesze czytelników. Jej książki sprzedały się w nakładzie kilku milionów egzemplarzy, a każda z nich zajmuje najwyższe miejsca na listach bestsellerów.

Niestety to już ostatnie spotkanie realizowane w ramach projektu Fundacji Orange ,,Spotkania z pasjami”. Celem spotkania jest przedstawienie pasji do poznawania i ciekawości na małe i wielkie opowieści, które dzieją się w naszym otoczeniu. Zapraszamy Państwa na spotkanie o radości i o tym, że chwile warte uwagi mają miejsce każdego dnia a wszystkie historie, które sami w swoim życiu ,,piszemy” zasługują na tytuł dzieła bestsellerowego.

Spotkania z pasjami wspiera Cukiernia Stochalski z Wielkiej Wsi.


×