Warsztaty kreatywne #biblioteka

8 maja, w Dzień Bibliotekarza, uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez Akademię Aktywnych i Kreatywnych.
Pod czujnym okiem ekspertek ze Szkoły Majsterkowania dzieci wzięły udział w niesamowitej przygodzie, doświadczyły radości tworzenia i dumy z własnoręcznie wykonywanych przedmiotów.
Wszyscy uczniowie otrzymali 2 deseczki, komplet wkrętów i gwoździ, tekturkę, sztywną folię oraz naklejki. Do dyspozycji miały też prawdziwy sprzęt – młotki, kombinerki, elektryczne wkrętarki.
Każdy własnoręcznie zmontował organizer na biurko łącząc rożne materiały i używając narzędzi.
Podczas warsztatów panowała niezwykła atmosfera skupienia i radości. Dzieci pomagały sobie nawzajem wykazując się zrozumieniem i empatią. Na pytanie jak było? Chórem odpowiedzieli: suuuuper!

Bardzo nas to cieszy ponieważ takie zajęcia rozwijają kreatywność, a dodatkowo pokazują kolejna z możliwości twórczego spędzania wolnego czasu.
Oczywiście wszyscy zabrali do domu wykonane przez siebie przedmioty oraz gadżety od zespołu Szkoły Majsterkowania. Serdecznie dziękujemy uczestnikom i prowadzącym za wspaniały czas!

×