Wakacyjny konkurs rozstrzygnięty!
Zasoby polskie

Tuż przed rozpoczęciem wakacji biblioteka w Wielkiej Wsi ogłosiła coroczny konkurs „Bądź aktywny przez lato”, którego celem jest aktywizacja czytelnicza mieszkańców Gminy Wielka Wieś.

W tym roku przez okres wakacji czytelnicy, którzy przystąpili do konkursu zbierali punkty za wypożyczenie książek oraz za przyprowadzenie do biblioteki nowego czytelnika. W naszej zabawie w której do wygrania były karty prezentowe do Empiku wzięło udział 35 osób. Dzięki takiej formie aktywności naszych uczestników konkursu do biblioteki zostało zapisanych 20 nowych czytelników. Przez dwa miesiące wakacji uczestnicy konkursu przeczytali 580 książek wypożyczanych zarówno z biblioteki z Wielkiej Wsi, Bębła oraz z punktu bibliotecznego w Giebułtowie. Wszystkim czytelnikom, którzy wzięli udział w takiej formie aktywizacji czytelniczej mieszkańców gminy serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok do tak aktywnego uczestnictwa w konkursie.

W tym roku najaktywniejszymi czytelniczkami w konkursie wakacyjnym zostały następujące Panie:

I miejsce i kartę do Empiku o wartości 100,00 zł otrzymuje Dorota Dziób

II miejsce i kartę do Empiku o wartości 50,00 zł otrzymuje Anna Wróbel

III miejsce i kartę do Empiku o wartości 25,00 zł otrzymuje Anna Biedak

Gratulujemy i zapraszamy do biblioteki głównej po odbiór nagród. Już w przyszłym roku kolejna edycja, więc warto już rozglądać się kogo przyprowadzić do biblioteki aby zdobywać punkty.

×