Tropicielu książek #ZnajdzSobieKsiazke !!

Wspólnie z wydawnictwem Znak Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi chce Wam rozdać książkowe prezenty!
Na tydzień przed „Odjazdowym Bibliotekarzem”(przeczytaj więcej), przejazdem rowerowym skierowanym do czytelników, miłośników książek i rowerów, który odbędzie się 09 czerwca 2018 r., startujemy z akcją #ZnajdzSobieKsiazke
W dniach od 04 do 08 czerwca rozdamy Wam minimum 5 książek dziennie. Od wydawnictwa Znak otrzymaliśmy dla Was ponad 30 fantastycznych nowości książkowych, kilka tytułów nawet przedpremierowo!

Książkowe prezenty będą poukrywane w różnych miejscach, w całej gminie. Aby je odnaleźć korzystajcie z podpowiedzi!
Pierwsza z nich zostanie opublikowana na profilu FB biblioteki już w poniedziałek 4 czerwca. Wskazówka będzie również dostępna stacjonarnie w bibliotece.

Zapraszamy do zabawy! 🙂

Regulamin

1) Konkurs #znajdzsobieksiazke zorganizowany został przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wielkiej Wsi we współpracy z wydawnictwem Znak
2) Zabawa #znajdzsobieksiazke będzie trwać od 04.06.2018 r. do 08.06.2018 r., w tym czasie biblioteka będzie publikować wskazówki – podpowiedzi do odnajdywania nagród. Szukajcie kolorowych kopert!
3) Podpowiedzi pojawiać się będą codziennie około godz. 12.00 na profilu biblioteki na Facebooku oraz bezpośrednio w bibliotece.
4) Na jedną osobę przypada jedna książka. Ma to na celu zaangażowanie do wspólnej zabawy większej liczby uczestników (rodzin, znajomych).
5) Nagrody będzie można odebrać dnia 09 czerwca 2018 r. na Placu Wspólnoty 1 w Szycach, po zakończeniu „Odjazdowego Bibliotekarza” na Eko –pikniku (w godzinach popołudniowych). Prosimy zabrać ze sobą znalezione koperty 🙂
6) W przypadku niemożliwości odebrania nagrody 09 czerwca będzie ją można odebrać do 31.06.2018 r. w bibliotece.
7) Osoba odbierająca nagrodę wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku w celach promocyjnych i dokumentacyjnych.

×