Spotkanie z pasjami – z aparatem przez życie

Za nami kolejne „Spotkanie z pasjami” w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”. Tym razem seniorzy mieli możliwość wziąć udział w wirtualnym spotkaniu z Panią Anną Musiałówną.

Dziś seniorzy mogli się spotkać z Anną Musiałówną, wybitną fotoreporterką, współpracującą między innymi z tygodnikiem „Polityka”. W trakcie spotkania prezentowane były zdjęcia gównie pochodzące z lat 80. Jej prace fotograficzne przepełnione są niesamowitymi i pasjonującymi ludzkimi historiami. W swoich fotografiach zatrzymuje rzeczywistość w której żyjemy opowiadając w ten sposób wiele ciekawych historii. Podczas dzisiejszego spotkania wielokrotnie powtarzała, że te opowieści powinny być gdzieś zapisane, a fotografia jest właściwym sposobem, aby te chwile zatrzymać.

W trakcie dzisiejszego fascynującego spotkania, jak zwykle czas przybyłym gościom umiliły słodkości z Cukierni Stochalski z Wielkiej Wsi za co serdecznie dziękujemy.

Kolejne „Spotkanie z pasjami” odbędzie się 2 października 2014 r. (czwartek) w bibliotece, a gośćmi będą seniorzy 🙂 niebawem więcej informacji.

×