Razem możemy więcej – akcja: e-motywacja!
Zasoby polskie

Czy pamiętają Państwo realizowany projekt spotkania z pasjami? W 2013 i 2014 roku odbyło się 27 interaktywnych spotkań z ludźmi pełnymi apetytu na życie! Z seniorami spotkała się plejada polskich gwiazd takich jak Krystyna Janda, Ewa Bem czy Jerzy Kryszak!

Spotkania odbywać się będą w świetlicy w Giebułtowie, a nie jak podano w Nowym Przeglądzie Lokalnym w bibliotece.

Tym razem zapraszamy do udziału w nowym projekcie akcja: e-motywacja! Naszym sprzymierzeńcem będzie Internet i nowe technologie, które wykorzystamy jako narzędzie do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych.

Najbliższe spotkanie 8 października 2015 r o godz. 11.00 w świetlicy wiejskiej w Giebułtowie. W tym dniu spotkamy się przy “kawie” i w inspirującej atmosferze. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z nami psycholog i skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski. Uczestnicy spotkań będą mogli zadać pytanie gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!

Spotkania będą odbywały się średnio co dwa tygodnie (dokładne terminy zamieszczamy poniżej). Informację o kolejnym bohaterze będziemy przekazywali Państwu z końcem każdego spotkania. Nie możemy przekazać pełnej listy bohaterów ale proszę nam zaufać- będzie bardzo inspirująco!

Gościem pierwszego spotkania on-line dla seniorów będzie znana aktorka Emilia Krakowska.
•8 października
•22 października
•5 listopada
•19 listopada
•3 grudnia

Celem projektu jest aktywizacja społeczna osób starszych i uzupełnienie zapasów odwagi i energii przydatnych do życia aktywnego i spełnionego. Spotkania będą realizowane we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Spotkania odbywać się będą również w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.

×