Pocztówki z trzeciej edycji

Kochani, za nami 3 edycja Odjazdowego Bibliotekarza i tym razem nie będziemy opisywać krok po kroku jak wyglądał tegoroczny rekreacyjny przejazd rowerowy. Skupimy się na innych kwestiach.
 
Jest nam bardzo miło, że wśród uczestników są osoby, które od samego początku towarzyszą nam w tym rekreacyjnym przejeździe. Cieszymy się z obecności nowych osób, które w tym roku zdecydowały się na uczestnictwo w Odjazdowym Bibliotekarzu. Mamy nadzieję, że co roku będziecie się pojawiać i zachęcać swoich znajomych do rajdu rowerowego organizowanego przez bibliotekę wspólnie ze Szkołą Podstawową w Bęble. Za kilka lat chcielibyśmy doczekać się całkiem sporej gromadki, ubranej w pomarańczowe elementy, która wspólnie promuje czytelnictwo. To, że kochacie książki widać w trakcie udziału w konkursach literackich, które co roku przygotowujemy dla Was z wielką radością. Być może trasa nie jest łatwa i wymaga ogromnego zaangażowania, ale świadomość, że jesteśmy zorganizowaną grupą daje nam siłę do pokonania tych górzystych i pięknych terenów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i uśmiechy jakie towarzyszyły nam w trakcie przejazdu w ten upalny, ale jakże sympatyczny dzień spędzony w gronie miłośników zdrowego stylu życia. Szczególne podziękowania kierujemy do panów ze sklepu rowerowego TOMAR z Modlnicy, którzy otoczyli opieką nasze rowery i wspierali w trakcie przejazdu wszystkich uczestników. Warto podkreślić, że firma TOMAR ufundowała 10 bonów umożliwiających przegląd rowerowy. Dziękuję funkcjonariuszom policji z Zielonek za zabezpieczanie trasy przejazdu wyznaczonym przez organizatorów. Michałowi Krawczykowi za pomoc i godną reprezentację tak licznej OSP w gminie Wielka Wieś. Wielki ukłon do naszych sponsorów za nagrody dla uczestników, a w szczególności firmie TOMAR, Gminnemu Zakładowi Komunalnemu w Wielkiej Wsi, księgarni Matras, firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron internetowych – EAKTIVE z Wrocławia, Cukierni Stochalskich oraz Szkole Podstawowej w Bęble za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i przesyłamy kilka pocztówek z tegorocznej edycji Odjazdowego Bibliotekarza.
 

Galeria zdjęć na FB (klik)
 
 

×