Małymi krokami do wielkich sukcesów

W czwartek 22 października odbyło się drugie spotkanie adresowane do seniorów, którego temat to: ,,małymi krokami do wielkich sukcesów”. Rozmawialiśmy o motywacji i technikach, które pomagają w realizacji swoich planów. Gościem specjalnym webinarium byłą pisarka, malarka- Krystyna Kofta.

Sukces – to brzmi dumnie! I przywodzi na myśl spektakularne odkrycia naukowe i głośno komentowane zdobywanie szczytów – ale sukces dla każdego ma inny wymiar. Celem spotkania było pokazanie, że szczytem może być przecież odłożenie swoich ograniczeń na bok i zapisanie się na wymarzony kurs tańca czy spotkanie z innymi ludźmi i wzajemna wymiana doświadczeń. Sukces to także nie tylko widziany przez nas efekt końcowy ale droga, która nierzadko jest ważniejsza niż zdobycie ,,wierzchołka góry”. Podczas spotkania została zaprezentowana technika drobnych kroków do osiągania celu.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach programu “Aktywni i potrzebni. Gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.
Za słodki poczęstunek do kawy serdecznie dziękujemy Cukierni Stochalski z Wielkiej Wsi

Co przed nami?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie, które odbędzie się we czwartek 5 listopada o godz. 11:00 w świetlicy w Giebułtowie.

×