Konkurs wakacyjny
Zasoby polskie

Na czas wakacji (lipiec i sierpień), już po raz szósty, Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi ogłasza konkurs na najaktywniejszego czytelnika!
Celem konkursu jest aktywizacja czytelnicza mieszkańców gminy Wielka Wieś. W tym roku do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody – Karty Prezentowe do Empiku o wartości 100,00 zł, 50,00 zł oraz 25,00 zł.

Jak można je zdobyć? Szczegóły w regulaminie:

1. Uczestnicy: Konkurs skierowany jest do młodzieży i dorosłych użytkowników biblioteki głównej w Wielkiej Wsi oraz filii bibliotecznej w Bęble, a także punktu Bibliotecznego w Giebułtowie.

2. Czas trwania: Od 1 lipca 2014 r. do 31 sierpnia 2014 r.

3. Zasady konkursu: Czytelnicy, którzy zadeklarują udział w konkursie i wpiszą się na listę uczestników będą zdobywać punkty za wypożyczone książki oraz za zapisanie do biblioteki nowego czytelnika.

  • Każda wypożyczona książka to 1 punkt.
  • Każdy nowo zapisany czytelnik to aż 10 punktów.

 
4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na cele związane z konkursem (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

5. Nagrody: Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 września 2014 r., a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej biblioteki.
Nagrodzone zostaną trzy najaktywniejsze osoby, które zdobędą największą ilość punktów.

6. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować do bibliotekarzy.

plakat pdf

×