Kolejne spotkanie e-motywacja za nami

Za nami kolejne spotkanie w ramach akcji e-motywacja. Tym razem uczestniczki miały możliwość wziąć udział w spotkaniu z Heleną Norowicz i Tomaszem Kozłowskim. Rozmawialiśmy o szczęściu i sukcesach, które często pojawiają się w naszym życiu niezauważone. Celem spotkania jest pokazanie, że w codzienności znaleźć możemy wiele drobnych przyjemności, które skutecznie dodadzą kolorów nawet, kiedy niepogoda dopisuje w duchu i za oknem.

Helena Norowicz: aktorka teatralna i filmowa, w wieku 80 lat została modelką. Od dzieciństwa zafascynowana sportem i gimnastyką. Absolwentka łódzkiej Szkoły Teatralnej z doświadczeniem w biurze inżynierskim na koncie. Przez większość kariery związana z Teatrem Studio. Zagrała m.in. w „Dekalog IV” Krzysztofa Kieślowskiego czy „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali. Przejście na emeryturę po intensywnej karierze zawodowej nie należało do najprostszych. Pomogły gimnastyka i praca na działce. Nowa energia przyszła wraz z propozycją udziału w sesjach zdjęciowych dla dwóch marek modowych. Aktywność fizyczną i umysłową uważa za najlepszy sposób na dobrą formę. 22 października br. na gali magazynu Elle Pani Helena odebrała nagrodę Ikony Stylu przyznanej przez redakcję magazynu i czytelników.

Kolejne spotkanie już 19 listopada (czwartek) o godz. 11.00 w świetlicy w Giebułtowie. Gościem spotkania on-line będzie Ewa Nowacka-Rusek – antropolog. Zapraszamy.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach programu “Aktywni i potrzebni. Gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

Za słodki poczęstunek do kawy serdecznie dziękujemy Cukierni Stochalski z Wielkiej Wsi.

×