Kolejne spotkanie akcja e-motywacja

Za nami kolejne, przedostatnie spotkanie w ramach akcji e-motywacja. Tym razem gościem była Ewa Nowicka Rusek. Rozmawialiśmy o szczęściu, którego nie zauważamy. W trakcie spotkania padło mądre zdanie, że „bogaty jest ten, komu wystarcza do końca miesiąca”. Celem spotkania była refleksja uczestników projektu nad własnymi ograniczeniami, lękami i obawami przed oceną a także konfrontacja tych uczuć ze swoimi planami i pomysłami na aktywność.

Ewa Nowicka Rusek: profesor antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Badaczka między innymi religijności, mniejszości narodowych i etnicznych. Podróżniczka i miłośniczka wypraw autostopem. Otwarta na różnorodność świata, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Lubi dydaktykę, bo ma kontakt z młodzieżą. Uwielbia wysiłek fizyczny. Chodzi po górach i bardzo lubi narty biegowe. Podczas wypraw chętnie porusza się na rowerze tandemowym. W 2007 roku została laureatką konkursu ,,Człowiek bez barier”.

Kolejne spotkanie już 03 listopada (czwartek) o godz. 11.00 w świetlicy w Giebułtowie. Gościem spotkania on-line będzie aktorka Zofia Czerwińska. Zapraszamy.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach programu “Aktywni i potrzebni. Gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

Za słodki poczęstunek do kawy serdecznie dziękujemy Cukierni Stochalski z Wielkiej Wsi.

×