E-booki w bibliotece
Zasoby polskie

Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi pozyskała dla swoich czytelników dostęp do wybranych publikacji w serwisie IBUK LIBRA (ponad 2120 tytułów).
Dzięki temu mają Państwo dostęp do literatury z zakresu prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych, również wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej. Często są to publikacje, których biblioteka nie posiada w wersji papierowej.

Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.

Każdy czytelnik, który odbierze w bibliotece w Szycach kod PIN, po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ otrzyma darmowy dostęp do wybranych książek.
Serwis jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Książek można szukać przy pomocy wyszukiwarki, wprowadzając odpowiednie filtry (tytuł, autor, wydawnictwo, kategoria).

W bibliotece można otrzymać kody do zdalnego dostępu i korzystać z oferty z komputerów domowych. W pierwszej kolejności należy się zarejestrować (podajemy adres e-mail i hasło).
Można również korzystać z funkcji zaawansowanych pracy z książką. Wówczas należy kliknąć na “+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK” i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.
Więcej informacji o tym, jak korzystać z serwisu znajduje się w działach POMOC oraz FAQ stronie libra.ibuk.pl. Dostępne są również filmiki instruktażowe na You Tube

Zapraszamy do biblioteki po odbiór kodów dostępu.

×