MDKK w chmurach

Grudniowe, przedświąteczne spotkanie MDKK upłynęło pod znakiem zjawisk nadprzyrodzonych. Głównie za sprawą książki R. Pawlaka „Lena w chmurach”, która w skali od 1 do 10 uzyskała 4,75 pkt. Większość klubowiczów zgodnie uznała, że pomysł jest wtórny w stosunku do innych książek tego typu np. sagi Zmierzch. Nieco zaskoczeni byli dowiadując się, że w badania etnografów zbierających ludowe podania postacie takie, jak wampiry i wilkołaki również się pojawiają…
 
Grudniowe, przedświąteczne spotkanie MDKK upłynęło pod znakiem zjawisk nadprzyrodzonych. Głównie za sprawą książki R. Pawlaka „Lena w chmurach”, która w skali od 1 do 10 uzyskała 4,75 pkt. Większość klubowiczów zgodnie uznała, że pomysł jest wtórny w stosunku do innych książek tego typu np. sagi Zmierzch.

Nieco zaskoczeni byli dowiadując się, że w badania etnografów zbierających ludowe podania postacie takie, jak wampiry i wilkołaki również się pojawiają. Warto zaznaczyć, że dla osoby, która nie czytała do tej pory książek poruszających tę tematykę była ona ciekawa i została wysoko oceniona. Dodatkowym akcentem świąteczno-etnograficznym były opowieści o tradycjach i potrawach wigilijnych.
 
Kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki dopiero po feriach. Zapraszamy 01 lutego (piątek) 2013 r. o godz. 17.01. Rozmowy toczyć się będą wokół książki „Tomek kontra Thomas” Hanny Pułaczewskiej.

×