Akcja: e-motywacja: nie nudzę się sobą

,,Z niewiadomych mi przyczyn nigdy się w życiu nie nudzę. I to właśnie jest strasznie nudne” powiedziała Zofia Czerwińska. Porozmawiamy o optymizmie i sympatii do siebie, a także o ważnym temacie samotności i tym w jaki sposób ją oswajać. 03 listopada (czwartek) o godz. 11.00 w świetlicy w Giebułtowie odbyło się ostatnie spotkania on-line w ramach akcji e-motywacja.

W trakcie spotkania uczestnicy usłyszeli z ust znanej aktorki wiele optymistycznych recept na dalsze pogodne życie. Wielokrotnie podkreślała, że powinniśmy się otwierać na drugiego człowieka i jak ważne w życiu jest otoczenie, w którym na co dzień przebywamy. Kierując słowo do uczestników spotkań zwróciła, uwagę, że należy walczyć ze swoimi ograniczeniami i przyjmować postawę życiową opartą na codziennym optymizmie i czerpaniu radości ze wszystkiego co nas otacza.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach programu “Aktywni i potrzebni. Gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

Serdecznie dziękujemy Cukierni Stochalski z Wielkiej Wsi za słodkie poczęstunki do kawy.

×