CYBERspotkania… Tanya Valko i 11 lat Arabskiej Sagi

Zdjęcie Tanyi Valko i informacje o terminie spotkania

W środę 16 czerwca br. o godz. 18:00 kolejne CYBERspotkanie!

11 lat Arabskiej Sagi

Gościem spotkania on-line transmitowanego na żywo będzie Tanya Valko.

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie przez prawie 20 lat asystentką Ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Azji w Indonezji. Po ponad 25 latach na obczyźnie w 2018 r. zostawiła za sobą dyplomatyczne życie i wróciła do Polski.

Jest autorką bestsellerowej Arabskiej sagi, w tym Arabskiej żony, Arabskiej córki, Arabskiej krwi i Arabskiej księżniczki. Następnie powstała Azjatycka saga, składająca się z 2 tomów: Okruchy raju i Miłość na Bali, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu. Fabułą powieści Arabska krucjata, Arabski mąż, Arabski syn, Arabski raj, Arabski książę i Arabska wendeta Tanya powraca do krajów arabskich. Arabska Żydówka to poniekąd ciąg dalszy orientalnej serii, choć w całkiem nowej odsłonie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Link do spotkania transmitowanego na kanale YT biblioteki:
https://www.youtube.com/watch?v=QG73W_84K3w

 

CYBERspotkania – książka to przyszłość!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

×