Ibuk Libra na kolejny rok!
Logo ibuk libra. Biały napis na niebieskim tle, u góry dwie chmurki.

Logo ibuk libra. Biały napis na niebieskim tle, u góry dwie chmurki.

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi wykupiła dla Państwa, na kolejny rok, dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (dostępnych jest 2761 tytułów).

W bibliotece można otrzymać kody do zdalnego dostępu i korzystać z oferty z komputerów domowych lub urządzeń mobilnych.
Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.
Mają Państwo dostęp do literatury z prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych, publikacji dla dzieci i młodzieży, literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej.

Każdy użytkownik biblioteki, po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ i wpisaniu otrzymanego z biblioteki kodu uzyska dostęp do książek w ibuku.
(Ścieżka dostępu do IBUK Libra:
– adres do logowania http://libra.ibuk.pl
– zarejestruj się (podaj e-mail i hasło)
– “z opcji (prawy, górny róg) należy wybrać “”Moje biblioteki””, naciśnij  “”+ DODAJ KOD PIN”””)

Znajdź książkę przy pomocy naszej wyszukiwarki, wprowadzając odpowiednie filtry, a następnie kliknij na wybraną publikację aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści.

Więcej informacji o tym, jak korzystać z serwisu znajduje się w działach POMOC oraz FAQ (prawy dolny róg na stronie libra.ibuk.pl).

Zastosowana w IBUK LIBRA aplikacja do czytania książek myIBUK działa w oknie przeglądarki. Nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Jest również aplikacja, która została przystosowana do działania na urządzeniach mobilnych (o przekątnej ekranu min. 5″), działających pod kontrolą systemu Android w wersji min. 4 oraz iOS min. 5.1. Aby uruchomić aplikację na urządzeniu mobilnym, należy wpisać adres http://reader.ibuk.pl w oknie przeglądarki lub pobrać aplikację z Google Chrome Web Store.

×